Valdkonna juhtivad energiasäästlikud energialahendused

UPS

UPS-id (ing.k Uninterruptible Power Supplies) on loodud selleks, et ettevõtted saaksid kaitsta oma ärikriitilisi rakendusi, säilitades ebasoodsates oludes ühtlase energiavoo. Katkematu toiteallikas on elektriseade, mis on ette nähtud hädaolukorra tagamiseks isegi siis, kui muud sisendvõimsuse allikad ei tööta, ja need on hädavajalikud tööriistad paljudes mitteseotud tööstusharudes. Need seadmed erinevad ootegeneraatorist või lisa- või hädaolukorra elektrisüsteemist selle poolest, et sisendvõimsuse katkemise korral tagab UPS missioonikriitiliste rakenduste jaoks peaaegu kohese kaitse patareidesse salvestatud energia kujul.

Elektri kõrge hind ei ole tegur, mida ettevõtted saaksid oma üldkulusid arvestades eirata. Iga ettevõte, ükskõik kui suur või väike, peab jälgima oma energiatarbimist, et vältida liigset tarbimist. Delta UPS-id on tuntud efektiivsuse ja mitte ainult energia, vaid ka raha säästmiseks, mis omakorda kuluks kehvemate seadmete jaoks mis jällegi nõuavad liiga palju energiat.

UPS seadmed

Delta katkematu toiteallika sari sisaldab suurepäraseid võimalusi mida usaldavad juhtivad organisatsioonid paljudes tööstusharudes, alates finantsasutustest kuni meditsiinikeskusteni. Väikeettevõtete omanikud otsivad Deltast ka elektrilahendusi, mis hoiaksid nende elutähtsad seadmed töös, olenemata sellest, mis juhtub. 

Agilon UPSide perekond pakub personaalarvutite, väliste seadmete ja kodumasinate jaoks kuni 1500 VA võrguühenduseta UPS-e. 

Amplon UPSide perekonna seadmed pakuvad serveritele ja võrguseadmetele ühefaasilisi võrgu-UPS-e võimsusega kuni 12 kVA. 

Ultron UPSide perekonnas on kolmefaasiliste võrgu-UPS-ide võimsusrežiim kuni 4000 kVA, mis sobib suurepäraselt andmekeskuste, tööstusrajatiste ja muu jaoks. 

Modulon UPSide perekonna kolmefaasilised võrgumooduliga katkematu toiteallikad pakuvad mastaapsust ja liiasust ühes kaadris kuni 480 kVA. Delta UPS-id on ühed valdkonna kõige innovaatilisemad samuti tuntud oma uuenduslikkuse, usaldusväärsuse ja tõhususe poolest.

Alla 1.5kVA

Arvutisüsteemid jms väiksemad tarbijad

1kVA ja võimsam

Serverid, võrguseadmed

10kVA ja võimsam

Andmekeskused, tõõstusliku hooned

20kVA ja võimsam

Modulaarne süsteem.
Seadme laiendamine ja liiasus ühes rackis.