Kes me oleme?

DCS Estonia alustas tegevust 2010 aastal ja tänaseks on põhiliseks tegevusvaldkonnaks varustada andmekeskuseid ja büroosid spetsiaalsete lahendustega. Meie kollektiivi moodustavad oma ala asjatundjad kes igapäevaselt tegutsevad klientide soovide lahendamistega. Meid usaldavad mitmed inimesed/ kliendid erinevatest sektorites kellega meil käib tihe koostöö. Aastatega oleme suutnud kindlustada koostöö ja usalduse mitmete professionaalsete tarnijatega kelle tooteid me uhkusega pakume. Samuti hindame kõrgelt meie partnerid, kes igapäevaselt tegelevad paigaldusteenuse osutamisega millega lisatakse meie toodetele veel rohkem väärtust. 

Mille eest me seisame?

Pikaajalise edu tagamiseks on üks meie peamisi prioriteete kindlustada, et teenused, tooted ja protsessid oleksid võimalikult täpselt kohandatud pidevalt muutuvatele turunõuetele, keskendudes tugevalt innovatsioonile ja kvaliteedile. Meie selge eesmärk on pidev ettevõtte kasv, millesse iga töötaja panustab. Pöörame erilist tähelepanu isiklikele suhetele klientide, tarnijate ning oma töötajate vahel. Sellised väärtused nagu edaspidine elujõulisus, kirg ja lugupidamine on sügavalt juurdunud meie ärikultuuri ja toetavad meie igapäevast äri.

Mida pakume?

DCS Estonia pakub teenuseid ja lahendusi paljudele valdkondadele. Aitame kliente kelle põhisuund ja igapäeva töö on seotud andmekeskustega, büroode haldamise ja ehitamisega, kaubanduskeskuste haldusega ja tootmisettevõtted kes soovivad optimeerida oma kulusid ja parandada efektiivsust. Toodetena leiame parimad lahenduse vastavalt kliendi soovidele oma kauaaegsete tarnijate portfooliost.