Andmekeskused

Andmekeskuse projekteerimise ja täisvalmisehituse tervikprotsess nõuab kvalifitseeritud insenere ja professionaalset projektijuhtimist.  Pakume kogemustega projektijuhte, kellel on olemas tunnistused laiaulatuslike projektide koordineerimiseks ja kes on harjunud juhtima mitut ehitusprotsessi korraga.  

DCS Estonias on asjatundjad, kes omavad ülevaadet teie andmekeskuse infrastruktuurist tervikuna.  Meil on pikaajaline kogemus, mille käigus oleme varustanud erinevate lahendustega mitmeid kliente. 

Bürooruumid

Helindus, konverentsiruumide tehnika, spetsiaalne mööbel on mõned märksõnad mis iseloomustavad meie tooteportfelli. Leiame sobivad lahendused teie kontorisse.

Tootmine

Energiasääst ja seadmepargi kaitse väliste
elektrikõikumiste eest. 

Infrastruktuur

Arvutiruumi või andmekeskuse laitmatu toimimise määrab ära ettevõtte IT alane suutlikkus.  Pakume teile infrastruktuuri lahendusi, kus riistvara tagab võimalikult optimaalse suutlikkuse.

Tooted

Seadmete ja erinevate lahenduste valikul lähtume energia säästlikkuse ja antud projektiga sobivuse kohapealt. Meil on palju rahvusvahelisi koostööpartnereid kellega koostöös leiame oma klientidele alati parima lahenduse.

UPS